Vidaus tvarkos taisyklės
Virtualus turas
Video iš paukščio skrydžio

Turauskų
KAIMO TURIZMO SODYBA
Žeimių k. Merkinės sen.,
Varėnos raj.
+370 612 50727,
+370 677 88727
turauskusodyba@gmail.com

en_USru_RU
sodyba varenos rajone, sodyba su pirtimi, sodyba pirtis kubilas, sodyba druskininkuose, kaimo turizmas druskininkuose, kaimo turizmas druskininkai, kaimo turizmas prie nemuno, sodyba prie nemuno, sodyba dzukijos nacionaliniame parke, kaimo turizmas, kaimo turizmo sodyba, vestuviu sodybos, sodyba vestuvems, sodyba prie ežero, sodyba, poilsis kaime, kaimo turizmo stovykla, kaimo turizmas su baidaremis, plaukimas baidaremis, pokyliu sales, pokyliu sale, pokyliu sale kaime, konferencijų sale, konferencijų sales nuoma, apgyvendinimas kaime, kemperio nuoma, sodyba kaledoms, sodyba Naujiems Metams, sodyba Velykoms, laisva sodyba, erdvi konferencijų salė, didelė konferencijų salė.

APIE SODYBĄ

Turauskų sodyba įsikūrusi Dzūkijos Nacionaliniame parke 14km.nuo Druskininkų,ant nuostabaus Nemuno kranto,šalia Liškiavos,Žeimių kaime,kurį supa miškai,pilni įvairių grybų ir uogų.Gaivus ir tyras oras suteiks jums visišką ramybę ir poilsį.

Siekiant patenkinti kiekvieno kliento poreikius,sodyba įrengta moderniai ir patogiai-pritaikyta tiek ramiam šeimyniniam poilsiui,tiek organizuoti iškilmingas šeimynines šventes ar rengti įvairias konferencijas.

Jūsų laukia didžiulė pokylių salė,su lauko terasa ir nepakartojamu vaizdu į Nemuną, talpinanti iki 100žmonių.Vienu metu sodyboje gali nakvoti apie 70 žmonių.

Yra didelis baseinas su staliukais ir skėčiais,lauko griliui įrengtos 4 pavėsinės su židiniais.Vaikai taip pat nenuobodžiaus jiems skirtoje žaidimų aikštelėje.

Stovi tikra dzūkiška pirtis su kubilu,priešpirčiu ir jaukia terasa.

Tie,kurie mėgsta aktyvų poilsį,galės džiaugtis krepšinio ir tinklinio aikštynais bei plaukioti Nemunu su plaustu ar baidarėmis.Įpatinga vandens pramoga-pasiplaukiojimas greitaeigiu kateriu!

Turintiems daugiau kantrybės siūlome nepakartojamą žvejybą upėje,grybavimą ir uogavimą miške.

Akį traukia aptvare besigananti danielių banda,triušiukai.

Klientams galime pasiūlyti patiekalų iš ūkyje užaugintos elnienos arba triušienos.