Vidaus tvarkos taisyklės
Virtualus turas
Video iš paukščio skrydžio
Mūsų svetainė įvertinta 5.0 balais iš 5 , remiantis 37 klientų vertinimais.

Turauskų
KAIMO TURIZMAS
Žeimių k. Merkinės sen.,
Varėnos raj.

+370 677 88727
+370 612 50727,
turauskusodyba@gmail.com

en_USru_RU

Kaimo turizmas SODYBA

Kerintis gamtos grožis, švarus oras į kaime įsikūrusias sodybas traukia kiekvieną išsiilgusį ramaus poilsio. Norite per trumpą laiko tarpą atgauti jėgas, pasimėgauti natūralia augmenija ar pabėgti nuo kasdienybės rūpesčių? Kaimo turizmas – puikus pasirinkimas! Nereikia keliauti į egzotiškas užsienio šalis, užtenka apsižvalgyti Lietuvos apylinkėse ir išsirinkti tinkamą vietą savo poilsiui. Viena iš tokių vietų – Turauskų sodyba, kurioje kiekvienas gali rasti poreikius atitinkančias pramogas, išsinuomoti dviračius, pirtį su kubilu ar praleisti laiką moderniai įrengtuose kambariuose su visais patogumais.

 

kaimo turizmas sodyba

 

Kodėl verta apsilankyti kaime?

Fizinės sveikatos stiprinimas. Nuolatinis sėdėjimas, tos pačios aplinkos matymas kiekvieną dieną, kvėpavimas gan nešvariu didmiesčio oru kenkia kiekvieno sveikatai. Net ir gyvenantys mažesniuose miesteliuose dažnai susiduria su rūpesčiais bei rutina, nuo kurios gali išgelbėti kaimo turizmas. Sodyba, kuri yra įsikūrusi ant Nemuno upės kranto gali suteikti išsvajotą poilsį, padėti sustiprinti fizinę sveikatą, nes čia suteikiama galimybė pasinaudoti dviračių, pirties, vandens plausto, greitaeigio katerio nuomos paslaugomis. Įsitraukimas į šį aktyvų poilsį atpalaiduoja ir padeda pamiršti apie namie laukiančius darbus.

 

Teigiamos emocijos. Fizinė sveikata turi įtakos emocinei kiekvieno žmogaus būklei. Todėl pabuvus gryname, švariame ore, aktyviai papramogavus su vandens plaustais, dviračiais ar tiesiog pakeitus kasdien matomą aplinką į kaimo kraštovaizdį, mintys tampa skaidresnės, nuotaika linksmesnė ir net sumažėja nerimo lygis. Dažniau jaučiamos teigiamos emocijos padeda efektyviau, greičiau atsigauti po patirto streso, su kuriuo susiduria bene kiekvienas įtemptu gyvenimo ritmu gyvenantis žmogus.

 

Nauja patirtis. Išėjimas iš savo komforto zonos, aplinkos pakeitimas, bent kelios dienos praleistos kaime praplečia kiekvieno akiratį, suteikia dar niekur kitur nepatirtų įspūdžių. Žinoma, jeigu jau esate išbandę atostogas kaimo turizmo sodyboje, naujų patirčių gali būti šiek tiek mažiau. Vis dėlto, kiekviena sodyba gali pasiūlyti tik jai būdingą pramogų kompleksą bei galimybę pasigėrėti akis džiuginančia natūralia gamta.

 

Pažintis su regionu. Kiekvienas natūralios gamtos kampelis pasižymi išskirtinio grožio gamta bei unikaliais istoriniais, kultūriniais paminklais. Turauskų sodyba yra Dzūkijos Nacionalinio parko apylinkėse, todėl apsilankius čia verta nepraleisti progos artimiau susipažinti su šiuo Lietuvos kraštu. Nacionaliniame parke gausu įvairių istorinių bei kultūrinių vietų, kuriose galima praplėsti savo akiratį. Keletas jų – tarpukario laikus menantis Margionių klojimo teatras, Antončiko šaltinis, laikomas hidrografine vertybe, Merkinės kraštotyros ir genocido muziejus, kuriame galima susipažinti su šio krašto istoriniu palikimu, taip pat Lietuvos Totorių buities muziejus, Drevinės bitininkystės ekspozicija.

 

Mažesnės išlaidos. Norint patogiai pailsėti, pamatyti kažką naujo ar surengti nuotaikingą šventę, nebūtina keliauti į tolimas užsienio šalis. Užtenka pasinaudoti Turauskų sodybos teikiamomis paslaugomis ir mėgautis išskirtinės kokybės poilsiu bei profesionaliu aptarnavimu. Ši kaimo sodyba puikiai tinkama tiek dideliems, tiek mažesniems renginiams, nes čia galima išsinuomoti net 100 ar apie 20 žmonių talpinančias sales. Be to, nuomojantis visą sodybą taikomos patrauklios nuolaidos. Sodybos šeimininkai linkę derėtis  dėl visos sodybos nuomos kainos su kiekvienu norinčiu pasimėgauti tokio tipo turizmo teikiamais privalumais.

 

 

kaimo turizmas

 

Teigiamos emocijos, sustiprėjusi fizinė sveikata, galimybė sutaupyti lėšų, patirti naujų įspūdžių ar aplankyti Dzūkijos regiono kultūrinius paminklus, muziejus bei kitas reikšmingas vietas – visa tai ir dar daugiau gali pasiūlyti vis didesnio populiarumo susilaukiantis kaimo turizmas. Sodyba laukia kiekvieno norinčio maloniai praleisti laiką jaukioje aplinkoje ir atgauti prarastas jėgas!