Vidaus tvarkos taisyklės
Virtualus turas
Video iš paukščio skrydžio
Mūsų svetainė įvertinta 5.0 balais iš 5 , remiantis 37 klientų vertinimais.

Turauskų
KAIMO TURIZMAS
Žeimių k. Merkinės sen.,
Varėnos raj.

+370 677 88727
+370 612 50727,
turauskusodyba@gmail.com

en_USru_RU

Sodyba Varėnos rajone

Natūrali gamta, gaivus oras, kokybiškas poilsis – visa tai ir dar daugiau galima rasti ant Nemuno upės kranto įsikūrusioje Turauskų kaimo turizmo sodyboje. Ieškote vietos, kurioje galėtumėte ne tik maloniai atsipalaiduoti, bet ir surengti įvairius renginius, pasinaudoti dviračių, plaustų nuoma ar erdviuose aikštynuose pažaisti krepšinį, tinklinį? Ši sodyba Varėnos rajone – lietuviškos gamtos apsuptas rojaus kampelis, kuriame galėsite atgauti jėgas, pabūti kartu su artimiausiais žmonėmis bei patirti pačių geriausių, nepamirštamų akimirkų.

Naktinis apšvietimas ir namas

Laisvalaikis sodyboje – teigiamų emocijų šaltinis

  • Aktyvus poilsis. Kas gali būti maloniau nei važinėtis dviračiu pasakiško grožio gamtoje, savo plaučius pripildyti tyru oru bei tuo pačiu metu gerinti savo sveikatos būklę? Sodyba – vieta, kurioje visa tai įgyvendinti tampa labai paprasta. Be dviračio nuomos, taip pat galima pasinaudoti ir plaustų nuoma, kuri leidžia mėgautis nuostabiais vandens telkinių vaizdais ar atsigaivinti karštą vasaros dieną, kai pečius kepina kaitrūs saulės spinduliai. Taip pat šios sodybos teritorijoje suteikiama galimybė paplaukioti erdviame, švariame baseine, puikiai įrengtuose aikštynuose pažaisti tinklinį, krepšinį ar pažvejoti vandens telkiniuose.

Galimybė surengti renginius. Jeigu ieškote vietos, kuri savo grožiu sužavėtų ne tik Jus, bet ir Jūsų artimuosius, o galbūt ir kolegas, verslo partnerius, mūsų sodyba gali būti nesunkiai pritaikyta skirtingų renginių organizavimui. Šioje, Dzūkijos apylinkėse įsikūrusioje vietoje, galima įgyvendinti pačias drąsiausias ar originaliausias renginių idėjas. Sodybos teritorijoje esanti banketinė salė talpina net iki 100 žmonių, todėl čia gali būti organizuojamos didelės šventės. Jeigu norite surengti šiek tiek mažesnės apimties renginį, Jums puikiai tiks mažoji salė, kurioje telpa apie 20 asmenų.

Pirties malonumai. Maloni šiluma, teigiamas poveikis sveikatai bei galimybė efektyviai atsipalaiduoti per trumpą laiko tarpą – tai tik keletas aspektų, kuriais pasižymi kokybiškai įrengta tikra dzūkiška pirtis. Ją, kartu su kubilu, taip pat galima išsinuomoti Turauskų sodyboje. Nepraleiskite progos pasimėgauti sodybos Varėnos rajone pirties teikiamais malonumais, dėl kurių galėsite džiaugtis ne tik geresne savijauta, bet ir gražesne oda bei suaktyvėjusia kraujotaka.

Aktyvus poilsis. Kas gali būti maloniau nei važinėtis dviračiu pasakiško grožio gamtoje, savo plaučius pripildyti tyru oru bei tuo pačiu metu gerinti savo sveikatos būklę? Sodyba – vieta, kurioje visa tai įgyvendinti tampa labai paprasta. Be dviračio nuomos, taip pat galima pasinaudoti ir plaustų nuoma, kuri leidžia mėgautis nuostabiais vandens telkinių vaizdais ar atsigaivinti karštą vasaros dieną, kai pečius kepina kaitrūs saulės spinduliai. Taip pat šios sodybos teritorijoje suteikiama galimybė paplaukioti erdviame, švariame baseine, puikiai įrengtuose aikštynuose pažaisti tinklinį, krepšinį ar pažvejoti vandens telkiniuose.

Vertos dėmesio Dzūkijos apylinkės

Vienas iš pagrindinių sodybos Varėnos rajone privalumų – galimybė apsilankyti turistų pamėgtose vietose ir artimiau pažinti Dzūkijos kraštą. Pati sodyba yra įsikūrusi Dzūkijos nacionaliniame parke, kuriame verta apsilankyti kiekvienam gamtos mylėtojui. Rekomenduojama užlipti net į du apžvalgos bokštus – Merkinės bei Puvočių. Atsidūrus šių statinių viršūnėse galima grožėtis nuostabia atsiveriančia panorama, padaryti įspūdingų nuotraukų ir pajusti lietuviškos gamtos didybę.

Šiame parke yra įsikūrę net keli muziejai, todėl nuobodu čia tikrai nebus. Vienas iš muziejų – Lietuvos totorių buities muziejus, kuriame saugomi du Korano egzemplioriai, nacionaliniai totorių drabužiai, iš tolimų protėvių paveldėtos bulvėms kasti skirtos kalvio šakės. Kitas – Vinco Krėvės – Mickevičiaus memorialinis muziejus-namas. Šio namo stogas yra padengtas šiaudais, kurie leidžia pajusti XIX amžiaus dvasią, o jo viduje yra saugomos rašytojo rankraščių kopijos, biografinės nuotraukos bei kiti reikšmingi daiktai.

Apsilankykite ant Nemuno upės kranto įsikūrusioje Turauskų sodyboje, pasinaudokite aktyvaus poilsio, pirties malonumais, surenkite asmenines ar kitas šventes ir grįžkite namo pailsėję bei patyrę daug teigiamų emocijų! Taip pat nepraleiskite galimybės apsilankyti Dzūkijos nacionaliniame parke ar kitose ne mažiau įdomiose bei reikšmingose šio krašto vietose.

sviesa nakti