Vidaus tvarkos taisyklės
Virtualus turas
Video iš paukščio skrydžio
Mūsų svetainė įvertinta 5.0 balais iš 5 , remiantis 37 klientų vertinimais.

Turauskų
KAIMO TURIZMAS
Žeimių k. Merkinės sen.,
Varėnos raj.

+370 677 88727
+370 612 50727,
turauskusodyba@gmail.com

en_USru_RU

Sodyba vestuvėms

Vestuvės – tai viena nuostabiausių švenčių dviejų žmonių gyvenime. Daugelis šią šventę nori paminėti taip, jog atsimintų ją ilgus metus, o nuotraukų albumą papildytų patys puikiausi įspūdžiai. Ieškote ypatingos vietos, kur galėtumėte paminėti gražiausią gyvenimo šventę? Sodyba vestuvėms – tai puikus sprendimas, lietuviškos gamtos mylėtojams, kurie savo vestuvių dienos neįsivaizduoja be žydro vandens, miško ar žalios pievos. Gamtoje galėsite ne tik gerai atšvęsti, bet ir pailsėti, pasiruošti šeimyniniam gyvenimui.

stalai vestuvems

Daugelis nuotakų ir jaunikių yra įsitikinę, jog laimingesnės dienos nei vestuvės gyvenime nebus. Todėl šiai dienai ieško ypatingos vietos, jaukaus gamtos prieglobsčio, kuris būtų toks natūralus, tikras, kaip ir jų meilė. Turauskų sodyba svečius stebina gražiai sutvarkytos aplinkos, dzūkiškų tradicijų bei modernumo darna. Ji pritaikyta tiek ramiam šeimyniniam poilsiui, tiek iškilmingoms šventėms.

Užburianti Dzūkijos gamta

Jaukią Turauskų sodybą gaubia ypatinga ramybės aura bei nepakartojamas dzūkiškos gamtos grožis. Vaizdingas Dzūkijos nacionalinio parko kraštovaizdis taps puikiu fonu Jūsų vestuvių fotosesijai. Didelis privalumas, jog turėsite galimybę išsinuomoti visą sodybą – visa teritorija priklausys Jūsų šventei, tad galėsite švęsti netrukdomi kitų žmonių ar aplink vykstančių renginių, mėgautis grynu oru bei gamtos teikiama ramybe.

Erdvi pokylių salė su lauko terasa

Visai šalia Nemuno esančioje sodyboje Jūsų laukia erdvi pokylių salė su lauko terasa, kuri talpina iki 100 žmonių. Salė vestuvėms yra bene svarbiausias dalykas – juk čia vyks ypatinga šventė. Garantuojame, jog vietos užteks ir šokiams, ir žaidimams. Nedidelėms šventėms galime pasiūlyti mažesnę salę, talpinančią iki 20 žmonių.

Jaunųjų ir palydos nakvynė

Mūsų sodyba vestuvėms ypač tinkama, nes po audringos šventės, šokių, didelio emocijų pliūpsnio galėsite pailsėti jaukiai ir moderniai įrengtuose nameliuose. Jaunuosius bei šventės svečius galime apgyvendinti 3 erdviuose apartamentuose su visais patogumais: nameliuose įrengtos virtuvėlės su visu reikalingu inventoriumi, taip pat yra WC, dušas, TV, DVD grotuvas. Vienu metu mūsų sodyboje gali nakvoti apie 70 žmonių.

Pramogos Jūsų šventei

Savo šventei pasirinkę Turauskų sodybą tikrai neapsiriksite. Siūlome įvairių pramogų, kurios kiekvieną progą gali paversti ypatinga. Čia stovi tikra dzūkiška pirtis su kubilu, priešpirčiu bei jaukia terasa. Pasikaitinę pirtelėje galėsite atsigaivinti šalia esančiame baseine. Mėgstantiems sportines varžytuves, siūlome jėgas išbandyti krepšinio ar tinklinio aikštynuose. Mažieji šventės dalyviai taip pat nenuobodžiaus – sodyboje įrengtos specialios žaidimų aikštelės su karstyklėmis, sūpynėmis, batutu.

Pramogos Jūsų šventei

Turauskų sodyba apsupta neapsakomo grožio gamtos. Kiekvieno lankytojo akį traukia aptvare besigananti danielių banda bei mažieji triušiukai. Lankantis miškingoje Dzūkijoje privalu paieškoti miško teikiamų gėrybių – grybų ar uogų, taip pat kviečiame pasimėgauti žvejybos teikiamais malonumais.

Norintiems pasigėrėti Dzūkijos nacionalinio parko gamtovaizdžiu siūlome pasiplaukiojimą Nemunu su plaustu ar baidarėmis. Jei ieškote kažko ekstremalesnio – galite upės vingiais praskrieti greitaeigu kateriu. Tai ypatinga vandens pramoga, kuria mėgaujamasi tikrai ne kiekvieną dieną, tad įspūdžiai garantuoti!

Sodybos teritorijoje yra 4 pavėsinės su židiniais. Vakarėjant romantiška laužo šviesa ne tik sušildys, ji suteiks jaukumo, intymumo. Patogiai įsitaisę pavėsinėje kartu su kitais šventės dalyviais galėsite maloniai pasišnekučiuoti, pasigrožėti gražiai sutvarkyta aplinka.

Turauskų sodyba vestuvėms yra puikiai pritaikyta. Tai puiki vieta Jūsų šventei. Tikimės, jog nuostabus dzūkiškas gamtos peizažas, modernios, jaukios patalpos bei įvairios siūlomos pramogos padės Jums įgyvendinti išsvajotą svarbiausios gyvenimo šventės viziją ir gerai praleisti laiką mūsų sodyboje.

sodyba is virsaus