Vidaus tvarkos taisyklės
Virtualus turas
Video iš paukščio skrydžio
Mūsų svetainė įvertinta 5.0 balais iš 5 , remiantis 37 klientų vertinimais.

Turauskų
KAIMO TURIZMAS
Žeimių k. Merkinės sen.,
Varėnos raj.

+370 677 88727
+370 612 50727,
turauskusodyba@gmail.com

en_USru_RU

Sodybos kaime

Vis daugiau žmonių pailsėti nuo miesto šurmulio traukia į kaimo turizmo sodybas. Poilsis kaime vilioja poilsiautojus nuostabiais gamtos peizažais bei siūlomomis pramogomis. Tiek siaučiant speigui, tiek šviečiant kaitriai saulei sodybos kaime yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gerai praleisti laiką gamtoje su šeima ar būriu artimiausių draugų. Apsilankymas sodyboje leidžia bent trumpam atsipalaiduoti unikalioje gamtoje, pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir smagiai praleisti laiką.

Namukai ir kiemelis iš viršaus

Vis gražėjant orams norisi nukeliauti ten, kur širdį džiugina nuostabūs lietuviškos gamtos kvapai, garsai ir naujos, dar neatrastos vietos. Turauskų sodyba, įsikūrusi Žeimių kaime, vos 14 kilometrų nuo Druskininkų, – tai ramybės oazė, esanti Dzūkijos Nacionaliniame parke, ant Nemuno kranto. Unikalus gamtovaizdis, harmonija dvelkianti aplinka, įvairių grybų ir uogų gausūs didingi Dzūkijos miškai, gaivus, tyras oras suteiks Jums visišką ramybę ir poilsį. Čia ne tik pailsėsite, bet ir puikiai praleisite laiką. Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį siūlome pasiplaukiojimą Nemunu su plaustu, baidarėmis ar net greitaeigiu kateriu. Savo jėgas taip pat galėsite išbandyti krepšinio bei tinklinio aikštynuose.

Moderniai įrengta Turauskų sodyba – tai puiki vieta tiek ramiam šeimyniniam poilsiui, tiek iškilmingoms šventėms ar konferencijoms.

 

ERDVI POKYČIŲ SALĖ

Talpa: ~100 žmonių

Vietų nakvynei: 70

Prijungta prie pokylių salės: lauko terasa su vaizdu į Nemuną

 

Jei Jums pabodo miesto triukšmas, pasiilgote ramybės, mėgstate aktyvų poilsį gamtoje – Jūsų laukia puikus savaitgalis Turauskų sodyboje, kur senos dzūkiškos tradicijos dera su šiuolaikinio žmogaus poreikiais. Čia bet kurio metų laiku natūralus mikroklimatas atpalaiduos bei suteiks energijos. Kartu su brangiausiais žmonėmis galėsite pailsėti jaukiame gamtos prieglobstyje. Tai puikus spendimas ne tik šeimos ar giminės iškylai, bet taip pat šauni vieta Jūsų įmonės organizuojamam vakarėliui, konferencijoms, asmeninėms šventėms.

Dzūkiško kaimo malonumai

Sodybos poilsis kaime daugelį vilioja galimybe susipažinti su Lietuvos kaimo autentika, paragauti vietos šeimininkų pagaminto maisto, pasimėgauti tradicinėmis pramogomis. Koks būtų poilsis kaime be tikros dzūkiškos pirties su kubilu, žvejybos upėje, miško gėrybių bei ūkyje užaugintos elnienos ar triušienos patiekalų? Patirkite tai apsilankę Turauskų sodyboje! Aplink sodybą driekiasi nuostabūs Dzūkijos miškai, atsiveria įspūdinga Nemuno panorama, poilsiautojų akį traukia aptvare besigananti danielių banda ir žavūs triušiukai.

Visuomet smagu bent trumpam ištrūkti iš miesto bei pailsėti nuo kasdieninių darbų. Kiekvienam norisi pasibūti gamtoje, atgauti jėgas nuostabios gamtos apsuptyje. Sodybos kaime – puikus pasirinkimas Jūsų ramiam poilsiui ar įsimintinoms bei linksmoms šventėms. Čia Jūsų lauks visada pasiruošę padėti sodybos šeimininkai, kurie pasirūpins viskuo, ko tik gali prireikti, kad poilsis ar organizuojama šventė suteiktų Jums ir Jūsų svečiams patį didžiausią malonumą bei geriausius įspūdžius.

 

Mūsų sodyboje taip pat rasite: didelis baseinas, šalia jo – staliukai su skėčiais, lauko grilis bei 4 pavėsinės, kuriose įrengti lauko židiniai – visa tai ir dar daugiau rasite mūsų sodyboje.

namukai