Vidaus tvarkos taisyklės
Virtualus turas
Video iš paukščio skrydžio
Mūsų svetainė įvertinta 5.0 balais iš 5 , remiantis 37 klientų vertinimais.

Turauskų
KAIMO TURIZMAS
Žeimių k. Merkinės sen.,
Varėnos raj.
+370 612 50727,
+370 677 88727
turauskusodyba@gmail.com

en_USru_RU

Sodybų nuoma prie ežero

VANDENS BEI EŽERŲ MYLĖTOJAMS GALIME PASIŪLYTI:

  • Nedidelį vandens telkinį;
  • Nemuną;
  • Baseiną;
  • Kubilą kartu su pirtimi.

 

Malonus poilsis prie ežero kranto vilioja daugelį norinčių atgauti prarastas jėgas bei smagiai praleisti laiką natūralioje gamtoje. Sodybų nuoma prie ežero – puikus pasirinkimas trokštantiems bent trumpam pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių, pasimėgauti lietuviškos gamtos gaivumu ir savitumu. Nežinote, kokia vieta pateisintų visus Jūsų lūkesčius? Apsilankykite Turauskų sodyboje, kuri yra įsikūrusi Dzūkijos Nacionaliniame parke, ant kvapą gniaužiančio Nemuno kranto. Šią vietovę supa didingi miškai, kuriuose gausu įvairių uogų, grybų ar kitų gamtos gėrybių. Sodyboje kiekvienas ras sau tinkančių pramogų, nes suteikiama galimybė išsinuomoti dviračius, pirtį, kubilą, vandens plaustus, greitaeigį katerį, laužavietę ar vietą palapinei su pavėsine.

kelias i turausku sodyba

Pirtis ir kubilas – sveikatos bei gerų emocijų šaltinis

Jeigu norite, kad Jūsų laisvalaikis ežero apylinkėse nebūtų nuobodus, rekomenduojame pasinaudoti pirties bei kubilo nuoma. Šios sodybų pramogos gali suteikti ne tik daug teigiamų emocijų, bet ir sustiprinti Jūsų sveikatą. Pirtis ir apsilankymas joje nuo seno žinomi kaip laisvalaikio praleidimo būdai, dėl kurių pagreitėja toksinų šalinimas per odą. Toksinai šalinami greičiau, nes odoje esančios poros, veikiamos aukštos temperatūros, išsiplečia, efektyviau atsidaro bei išsivalo. Dėl šios priežasties, oda tampa skaistesnė, švaresnė, lygesnė.

Dar vienas teigiamas sveikatos aspektas, kuris pasireiškia pasinaudojus sodybų siūloma pirties nuoma, – spartesnė kraujotaka. Aktyviau organizme cirkuliuojantis kraujas efektyviau kartu su prakaitu per odą pašalina nuodingas medžiagas. Todėl galima džiaugtis nuostabaus grožio oda bei pagerėjusia viso organizmo sveikatos būkle. Be to, po pirties rekomenduojama nusiprausti šaltu kontrastiniu dušu, nes toks procedūrų kompleksas grūdina organizmą bei gerina širdies darbą.

Kubilas – ne mažiau teigiamų emocijų suteikianti procedūra nei pirtis. Jis ypač tinkamas tiems, kurie nori mėgautis vandens pramogomis po atviru dangumi. Kubilas – išskirtinis lauko atributas, nes jame galima mėgautis gaiviu oru, grožėtis lietuviška gamta bei tapti jos dalimi. Jeigu nežinote, ką pasirinkti – pirtį ar kubilą – rekomenduojame atkreipti dėmesį į tai, koks Jūsų atsparumas karščiui, nes pirtyje kyla didesnė grėsmė persikaitinti. Vis dėlto, tiek kubilas, tiek pirtis suteikia nepamirštamų įspūdžių, padeda atsipalaiduoti ir leidžia mėgautis jų teikiamais privalumais tiek žiemą, tiek vasarą.

Aktyvus laisvalaikis sodyboje

Nuostabioje gamtos apsuptyje įsikūrusių sodybų nuoma tinkama ne tik norintiems ramiai pasimėgauti pirties ar kubilo teikiamais malonumais, bet ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Ežero apylinkėse galima pasivažinėti dviračiais arba paplaukioti erdviame baseine, prie kurio yra įrengti staliukai su skėčiais. Ieškantiems ypatingų vandens pramogų, galime pasiūlyti pasiplaukioti vandens kateriu, o mėgstantiems aktyvų sportą – pažaisti įrengtuose tinklinio arba krepšinio aikštynuose.

Turauskų sodybos nuoma – tai ne tik sveikatą stiprinanti pirtis, kubilas, bet ir aktyvios pramogos bei nepamirštamos akimirkos!

 

vaizdas iš viršaus