Vidaus tvarkos taisyklės
Virtualus turas
Video iš paukščio skrydžio
Mūsų svetainė įvertinta 5.0 balais iš 5 , remiantis 37 klientų vertinimais.

Turauskų
KAIMO TURIZMAS
Žeimių k. Merkinės sen.,
Varėnos raj.

+370 677 88727
+370 612 50727,
turauskusodyba@gmail.com

en_USru_RU

Sodybų nuoma prie ežero

VANDENS BEI EŽERŲ MYLĖTOJAMS GALIME PASIŪLYTI:

  • Nedidelį vandens telkinį;
  • Nemuną;
  • Baseiną;
  • Kubilą kartu su pirtimi.

 

Malonus poilsis prie ežero kranto vilioja daugelį norinčių atgauti prarastas jėgas bei smagiai praleisti laiką natūralioje gamtoje. Sodybų nuoma prie ežero – puikus pasirinkimas trokštantiems bent trumpam pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių, pasimėgauti lietuviškos gamtos gaivumu ir savitumu. Nežinote, kokia vieta pateisintų visus Jūsų lūkesčius? Apsilankykite Turauskų sodyboje, kuri yra įsikūrusi Dzūkijos Nacionaliniame parke, ant kvapą gniaužiančio Nemuno kranto. Šią vietovę supa didingi miškai, kuriuose gausu įvairių uogų, grybų ar kitų gamtos gėrybių. Sodyboje kiekvienas ras sau tinkančių pramogų, nes suteikiama galimybė išsinuomoti dviračius, pirtį, kubilą, vandens plaustus, greitaeigį katerį, laužavietę ar vietą palapinei su pavėsine.

kelias i turausku sodyba

Aktyvus laisvalaikis sodyboje

Nuostabioje gamtos apsuptyje įsikūrusių sodybų nuoma tinkama ne tik norintiems ramiai pasimėgauti pirties ar kubilo teikiamais malonumais, bet ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Ežero apylinkėse galima pasivažinėti dviračiais arba paplaukioti erdviame baseine, prie kurio yra įrengti staliukai su skėčiais. Ieškantiems ypatingų vandens pramogų, galime pasiūlyti pasiplaukioti vandens kateriu, o mėgstantiems aktyvų sportą – pažaisti įrengtuose tinklinio arba krepšinio aikštynuose.

Turauskų sodybos nuoma – tai ne tik sveikatą stiprinanti pirtis kubilas, bet ir aktyvios pramogos bei nepamirštamos akimirkos!

 

Pirtis kubilas